Osman BAYRAKTAROĞLU 5-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Osman BAYRAKTAROĞLU 5-B

En ünlü matematikçi ve fizikçi OSMAN BAYRAKTAROĞLU

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

okumadım ama omik herhalde

YazarMesaj
enes957

okumadım ama omik herhalde Empty
MesajKonu: okumadım ama omik herhalde   okumadım ama omik herhalde Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 8:28 am

) Şakir ağa dolaşmayı seven bi köy ağasıymış. Bi gün köyden iyice uzaklaşmış bir uçurumun yanında yürüyomuş. Birden ayağı kaymış tam düşecekken bi dal parçasına tutunmuş öylece kalmış. Bağırmaktan başka çaresi kalmamış. "Ula beni duyan kimse yohmii" diye bağırmış ama cevap yokmuş. yine bağırmış ve defalarca bağırmış ama hiç cevap yok. artık akşam olmuş ve ağa cok yorulmuş. Son bi kez var gucuyle bagırmıs. "Ula beni duyan kimse yohmiii" bi ses gelmiş. "Ben varım oglum". aĞa : "ula nerdesun senı goremıym" demıs. Ses: " ben senin yaratanınım" demiş
" Artık bırakabilirsin evladım bu kadar dayandın sana cennetten yer açtım hadi kollarıma gel " demiş. Ağa dusunmus ve sonra " Ula baska kimse yohmii" demiş.

okumadım ama omik herhalde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik herhalde
» okumadım walla